Duygu Eczanesi logo
Duygu Eczanesi logo

Duygu Eczanesi

  • Izmir - Tire
  • 2325111920
  • CUMHURIYET MAH. AYDINOGLU CAD. NO:20/A
  • 8
(0)
Duygu Eczanesi Izmir ili Tire ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Duygu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Duygu Eczanesi Izmir ili Tire İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Duygu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Duygu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Duygu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Duygu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Duygu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Eylül 2021 Salı Izmir Tire Nöbetçi Duygu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Duygu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Duygu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Duygu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Duygu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Duygu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Duygu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Duygu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Duygu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Artı Eczanesi

Artı Eczanesi Izmir ili Ayrancılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Artı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nar Eczanesi

Nar Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akpınar Eczanesi

Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özcan Eczanesi

Özcan Eczanesi Izmir ili Bergama ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.