• Izmir - Urla
  • tarihinde nöbetçi
  • TORASAN MH. 623 SK. NO:8/A
(0)

2 Ağustos 2021 Pazartesi Izmir Urla Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Urla ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Urla Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Urla nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Urla nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Urla ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Urla ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Urla Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Urla Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Urla Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Urla nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Urla ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Urla nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Urla ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Tire Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Tire Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tire nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karşıyaka Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karşıyaka nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Gaziemir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gaziemir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şirinyer Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Şirinyer Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şirinyer nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.