Akpınar Eczanesi logo
Akpınar Eczanesi logo

Akpınar Eczanesi

  • Izmir - Yeni Foça
  • 02328148200
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MH.İZMİR CD. NO:77 FOÇA İZMİR
  • 24:00 DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 132
(0)
Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Akpınar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Akpınar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Akpınar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akpınar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Akpınar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2021 Salı Izmir Yeni Foça Nöbetçi Akpınar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Akpınar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akpınar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Akpınar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Akpınar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Akpınar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Akpınar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Akpınar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Akpınar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Isın Eczanesi

Isın Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Isın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Turgay Eczanesi

Turgay Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Turgay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Dalgıç Eczanesi

Dalgıç Eczanesi Izmir ili Inciraltı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dalgıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gültepe Renklı Eczanesi

Gültepe Renklı Eczanesi Izmir ili Gültepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gültepe Renklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.