Kıvanç Eczanesi logo
Kıvanç Eczanesi logo

Kıvanç Eczanesi

  • Izmir - Yeni Foça
  • 02328146031
  • GIRNE CAD. NO:18 YENİ FOÇA
  • 24:00 DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 120
(0)
Kıvanç Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kıvanç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kıvanç Eczanesi Izmir ili Yeni Foça İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kıvanç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kıvanç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kıvanç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kıvanç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kıvanç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Kasım 2021 Pazar Izmir Yeni Foça Nöbetçi Kıvanç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kıvanç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kıvanç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kıvanç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kıvanç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kıvanç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kıvanç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kıvanç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kıvanç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tekın Eczanesi

Tekın Eczanesi Izmir ili Bergama ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özge Eczanesi

Özge Eczanesi Izmir ili Alsancak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karsıyaka Sevgı Eczanesi

Karsıyaka Sevgı Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karsıyaka Sevgı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Taner Eczanesi

Taner Eczanesi Izmir ili Menemen ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Taner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.