Yenı Sakran Eczanesi logo
Yenı Sakran Eczanesi logo

Yenı Sakran Eczanesi

  • Izmir - Yeni Şakran
  • 2326288828
  • SAYFIYE MAH. N.KEMAL CAD. NO:79/B
  • 21:00 DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 21:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 87
(0)
Yenı Sakran Eczanesi Izmir ili Yeni Şakran ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Sakran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Sakran Eczanesi Izmir ili Yeni Şakran İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Sakran Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Sakran Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Sakran Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Sakran Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Sakran Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2021 Salı Izmir Yeni Şakran Nöbetçi Yenı Sakran Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Sakran Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Sakran Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Sakran Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Sakran Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Sakran Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Sakran Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Sakran Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Sakran Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gökoglu Eczanesi

Gökoglu Eczanesi Izmir ili Tire ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Beste Eczanesi

Yenı Beste Eczanesi Izmir ili Üçyol ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Beste Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çağrıbey Eczanesi

Çağrıbey Eczanesi Izmir ili Torbalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağrıbey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karsıyaka Sevgı Eczanesi

Karsıyaka Sevgı Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karsıyaka Sevgı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.