Izmir Yeni Şakran Yenı Sakran Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 dk önce
Yenı Sakran Eczanesi logo
Yenı Sakran Eczanesi logo

Yenı Sakran Eczanesi

0
  • Izmir - Yeni Şakran
  • 2326288828
  • SAYFIYE MAH. N.KEMAL CAD. NO:79/B
  • 21:00 DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 21:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 756
  • Yorum Yap
(0)

Izmir Yeni Şakran Yenı Sakran Eczanesi. Nöbetçi Yenı Sakran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Sakran Eczanesi Izmir ili Yeni Şakran İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Sakran Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Sakran Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Sakran Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Sakran Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Sakran Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Haziran 2022 Salı Izmir Yeni Şakran Nöbetçi Yenı Sakran Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Sakran Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Sakran Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Sakran Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Sakran Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Sakran Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Sakran Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Sakran Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Sakran Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sırınyer Yonca Eczanesi

Izmir Şirinyer Sırınyer Yonca Eczanesi. Nöbetçi Sırınyer Yonca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gülbeyaz Eczanesi

Izmir Altındağ Gülbeyaz Eczanesi. Nöbetçi Gülbeyaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Metin Erkan Eczanesi

Izmir Selçuk Metin Erkan Eczanesi. Nöbetçi Metin Erkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Iskender Eczanesi

Izmir Güzelbahçe Iskender Eczanesi. Nöbetçi Iskender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.