Küçük Ozan Eczanesi logo

Küçük Ozan Eczanesi

  • Izmir - Yenişehir
  • 2324335249
  • YENIDOGAN MAH. 1195 SOKAK NO:82 KONAK
  • SAAT 'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Küçük Ozan Eczanesi Izmir ili Yenişehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Küçük Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Küçük Ozan Eczanesi Izmir ili Yenişehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Küçük Ozan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Küçük Ozan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Küçük Ozan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Küçük Ozan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Küçük Ozan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Temmuz 2021 Çarşamba Izmir Yenişehir Nöbetçi Küçük Ozan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Küçük Ozan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Küçük Ozan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Küçük Ozan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Küçük Ozan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Küçük Ozan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Küçük Ozan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Küçük Ozan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Küçük Ozan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Berfın Eczanesi

Berfın Eczanesi Izmir ili Karabağlar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Berfın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çıftçıler Eczanesi

Çıftçıler Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çıftçıler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nasman Eczanesi

Nasman Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nasman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eylül Eczanesi

Eylül Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.