Yenı Efe Eczanesi logo
Yenı Efe Eczanesi logo

Yenı Efe Eczanesi

  • Izmir - Yeşilyurt
  • 02322618757
  • ESENLİK MAH. ANT CAD. NO. 15/A
  • 24:00'DEN SONRA- BASIN SİTESİ SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 90
(0)
Yenı Efe Eczanesi Izmir ili Yeşilyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Efe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Efe Eczanesi Izmir ili Yeşilyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Efe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Efe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Efe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Efe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Efe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Kasım 2021 Perşembe Izmir Yeşilyurt Nöbetçi Yenı Efe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Efe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Efe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Efe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Efe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Efe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Efe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Efe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Efe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dalgıç Eczanesi

Dalgıç Eczanesi Izmir ili Inciraltı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dalgıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Turgay Eczanesi

Turgay Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Turgay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ayfer Eczanesi

Ayfer Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayfer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Geçıt Eczanesi

Geçıt Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Geçıt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.