Yenişehir Eczanesi logo
Yenişehir Eczanesi logo

Yenişehir Eczanesi

(0)
Yenişehir Eczanesi Izmir ili Alsancak Basmane ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenişehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenişehir Eczanesi Izmir ili Alsancak Basmane İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenişehir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenişehir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenişehir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenişehir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenişehir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Alsancak Basmane Nöbetçi Yenişehir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenişehir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenişehir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenişehir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenişehir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenişehir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenişehir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenişehir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenişehir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayfer Eczanesi

Ayfer Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayfer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülsüm Eczanesi

Gülsüm Eczanesi Izmir ili Kemalpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülsüm Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karabenek Eczanesi

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Dalgıç Eczanesi

Dalgıç Eczanesi Izmir ili Inciraltı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dalgıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.