Yenı Göksen Eczanesi logo
Yenı Göksen Eczanesi logo

Yenı Göksen Eczanesi

(0)
Yenı Göksen Eczanesi Izmir ili Balçova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Göksen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Göksen Eczanesi Izmir ili Balçova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Göksen Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Göksen Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Göksen Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Göksen Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Göksen Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

2 Eylül 2021 Perşembe Izmir Balçova Nöbetçi Yenı Göksen Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Göksen Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Göksen Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Göksen Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Göksen Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Göksen Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Göksen Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Göksen Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Göksen Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Derin Eczanesi

Derin Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çamdibi Sağlık Eczanesi

Çamdibi Sağlık Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çamdibi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kayasan Eczanesi

Kayasan Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kayasan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Sımay Eczanesi

Yenı Sımay Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Sımay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.