Levent Asçıoglu Eczanesi logo
Levent Asçıoglu Eczanesi logo

Levent Asçıoglu Eczanesi

(0)
Levent Asçıoglu Eczanesi Izmir ili Seferihisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Levent Asçıoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Levent Asçıoglu Eczanesi Izmir ili Seferihisar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Levent Asçıoglu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Levent Asçıoglu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Levent Asçıoglu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Levent Asçıoglu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Levent Asçıoglu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Eylül 2021 Perşembe Izmir Seferihisar Nöbetçi Levent Asçıoglu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Levent Asçıoglu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Levent Asçıoglu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Levent Asçıoglu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Levent Asçıoglu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Levent Asçıoglu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Levent Asçıoglu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Levent Asçıoglu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Levent Asçıoglu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özapak Eczanesi

Özapak Eczanesi Izmir ili Urla ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özapak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güvercın Eczanesi

Güvercın Eczanesi Izmir ili Bayraklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güvercın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akpınar Eczanesi

Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saraoğlu Eczanesi

Saraoğlu Eczanesi Izmir ili Yenişehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saraoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.