Manavgat Eczanesi logo
Manavgat Eczanesi logo

Manavgat Eczanesi

(0)
Manavgat Eczanesi Izmir ili Basın Sitesi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Manavgat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Manavgat Eczanesi Izmir ili Basın Sitesi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Manavgat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Manavgat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Manavgat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Manavgat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Manavgat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Basın Sitesi Nöbetçi Manavgat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Manavgat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Manavgat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Manavgat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Manavgat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Manavgat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Manavgat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Manavgat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Manavgat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beydag Sıfa Eczanesi

Beydag Sıfa Eczanesi Izmir ili Beydağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beydag Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tekın Eczanesi

Tekın Eczanesi Izmir ili Bergama ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sinem Harputlu Eczanesi

Sinem Harputlu Eczanesi Izmir ili Dikili ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sinem Harputlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Damla Eczanesi

Damla Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Damla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.