Konya Eczanesi

Konya Eczanesi

  • Izmir - Basin Sitesi
  • tarihinde nöbetçi
  • 02322310457 02322310457
  • 177/5 SOK. NO:23/B BASINSITESI
(0)

1 Aralık 2021 Çarşamba Izmir Basın Sitesi Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Basın Sitesi ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Basın Sitesi Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Basın Sitesi nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Basın Sitesi nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Basın Sitesi ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Basın Sitesi ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Basin Sitesi Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Basın Sitesi Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Basın Sitesi Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Basın Sitesi nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Basın Sitesi ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Basın Sitesi nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Basın Sitesi ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Karabağlar Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karabağlar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karabağlar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yeni Foça Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yeni Foça Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yeni Foça nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Alaçatı Ilıca Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Alaçatı Ilıca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alaçatı Ilıca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kınık Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Kınık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kınık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.