Okyanus Eczanesi

Okyanus Eczanesi

  • Izmir - Karşiyaka 2
  • tarihinde nöbetçi
  • 02323697234 02323697234
  • BAHRİYE ÜÇOK MH. 1879/1 SK. NO:1 GİRNE
(0)

30 Kasım 2021 Salı Izmir Karşıyaka Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Karşıyaka ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Karşıyaka Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Karşıyaka nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Karşıyaka nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Karşıyaka ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Karşıyaka ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Karşiyaka 2 Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karşıyaka Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karşıyaka Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Karşıyaka nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Karşıyaka ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karşıyaka nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karşıyaka ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Beydağ Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Beydağ Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Beydağ nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Menemen Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Menemen Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Menemen nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yeşilyurt Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yeşilyurt Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yeşilyurt nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Karaburun Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Karaburun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Karaburun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.