Bozyaka Serdar Eczanesi logo
Bozyaka Serdar Eczanesi logo

Bozyaka Serdar Eczanesi

(0)
Bozyaka Serdar Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bozyaka Serdar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bozyaka Serdar Eczanesi Izmir ili Bozyaka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bozyaka Serdar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bozyaka Serdar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bozyaka Serdar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bozyaka Serdar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bozyaka Serdar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Bozyaka Nöbetçi Bozyaka Serdar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bozyaka Serdar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bozyaka Serdar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bozyaka Serdar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bozyaka Serdar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bozyaka Serdar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bozyaka Serdar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bozyaka Serdar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bozyaka Serdar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özge Eczanesi

Özge Eczanesi Izmir ili Alsancak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kaptan Eczanesi

Kaptan Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kaptan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çağında Eczanesi

Çağında Eczanesi Izmir ili Buca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağında Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çıgdem Eczanesi

Çıgdem Eczanesi Izmir ili Aliağa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çıgdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.