Seker Eczanesi logo
Seker Eczanesi logo

Seker Eczanesi

(0)
Seker Eczanesi Izmir ili Narlıdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Seker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Seker Eczanesi Izmir ili Narlıdere İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Seker Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Seker Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Seker Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seker Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Seker Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Eylül 2021 Salı Izmir Narlıdere Nöbetçi Seker Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Seker Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Seker Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Seker Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Seker Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Seker Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Seker Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Seker Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Seker Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gazıkent Eczanesi

Gazıkent Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gazıkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Esra Bay Eczanesi

Esra Bay Eczanesi Izmir ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Esra Bay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saraoğlu Eczanesi

Saraoğlu Eczanesi Izmir ili Yenişehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saraoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çamdibi Sağlık Eczanesi

Çamdibi Sağlık Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çamdibi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.