Süer Eczanesi logo
Süer Eczanesi logo

Süer Eczanesi

(0)
Süer Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Süer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Süer Eczanesi Izmir ili Bozyaka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Süer Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Süer Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Süer Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Süer Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Süer Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Eylül 2021 Perşembe Izmir Bozyaka Nöbetçi Süer Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Süer Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Süer Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Süer Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Süer Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Süer Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Süer Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Süer Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Süer Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tutkun Eczanesi

Tutkun Eczanesi Izmir ili Ödemiş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tutkun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mayıs Eczanesi

Mayıs Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mayıs Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Oran Eczanesi

Oran Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Güven Eczanesi

Yeni Güven Eczanesi Izmir ili Yeşilyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Güven Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.