Dağdelen Eczanesi logo
Dağdelen Eczanesi logo

Dağdelen Eczanesi

(0)
Dağdelen Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dağdelen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dağdelen Eczanesi Izmir ili Çandarlı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dağdelen Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dağdelen Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dağdelen Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dağdelen Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dağdelen Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Eylül 2021 Çarşamba Izmir Çandarlı Nöbetçi Dağdelen Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dağdelen Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dağdelen Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dağdelen Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dağdelen Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dağdelen Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dağdelen Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dağdelen Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dağdelen Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Esra Bay Eczanesi

Esra Bay Eczanesi Izmir ili Altındağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Esra Bay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akpınar Eczanesi

Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tezcan Eczanesi

Tezcan Eczanesi Izmir ili Çeşme Merkez Dalyan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tezcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çamdibi Sağlık Eczanesi

Çamdibi Sağlık Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çamdibi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.