Bırsen Eczanesi

Bırsen Eczanesi

  • Izmir - Dikili
  • tarihinde nöbetçi
  • 2326713510 2326713510
  • ISMET PASA MAH S.SAMI AKBULUT CAD. NO:46/A DIKILI/IZMIR
(0)

21 Eylül 2021 Salı Izmir Dikili Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Dikili ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Dikili Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Dikili nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Dikili nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Dikili ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Dikili ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Dikili Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dikili Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dikili Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Dikili nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Dikili ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dikili nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dikili ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mordoğan Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Mordoğan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mordoğan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Ayrancılar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayrancılar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yenişehir Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Yenişehir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yenişehir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eski Foça Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Eski Foça Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eski Foça nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.