Okudur Eczanesi logo
Okudur Eczanesi logo

Okudur Eczanesi

(0)
Okudur Eczanesi Izmir ili Dikili ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okudur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Okudur Eczanesi Izmir ili Dikili İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Okudur Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Okudur Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Okudur Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okudur Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Okudur Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Eylül 2021 Salı Izmir Dikili Nöbetçi Okudur Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Okudur Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Okudur Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Okudur Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Okudur Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Okudur Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Okudur Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Okudur Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Okudur Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yazgan Eczanesi

Yazgan Eczanesi Izmir ili Kınık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yazgan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akarsu Eczanesi

Akarsu Eczanesi Izmir ili Inciraltı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akarsu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Semra Eczanesi

Semra Eczanesi Izmir ili Torbalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Semra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bahar Eczanesi

Bahar Eczanesi Izmir ili Selçuk ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bahar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.