Kervan Eczanesi logo
Kervan Eczanesi logo

Kervan Eczanesi

0
  • Izmir - Evka 1
  • 02324876626
  • ÇAMLIK MAH. ONAT CAD. NO:221/B
  • 24:00'DEN SONRA- BUCA 1 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 65
(0)

Izmir Evka Kervan Eczanesi. Nöbetçi Kervan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kervan Eczanesi Izmir ili Evka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kervan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kervan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kervan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kervan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kervan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Ocak 2022 Pazartesi Izmir Evka Nöbetçi Kervan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kervan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kervan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kervan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kervan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kervan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kervan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kervan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kervan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Buca Koop Eczanesi

Izmir Buca Buca Koop Eczanesi. Nöbetçi Buca Koop Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özler Eczanesi

Izmir Mithatpaşa Özler Eczanesi. Nöbetçi Özler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Umut Eczanesi

Izmir Bayındır Umut Eczanesi. Nöbetçi Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuna Eczanesi

Izmir Çamdibi Tuna Eczanesi. Nöbetçi Tuna Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.