Yenıce Eczanesi logo
Yenıce Eczanesi logo

Yenıce Eczanesi

  • Izmir - Yeni Foça
  • 2328147146
  • ORUÇ REIS CAD. NO:218/1 YENIFOÇA
  • 24:00 DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 57
(0)
Yenıce Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenıce Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenıce Eczanesi Izmir ili Yeni Foça İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenıce Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenıce Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenıce Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenıce Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenıce Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Yeni Foça Nöbetçi Yenıce Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenıce Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenıce Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenıce Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenıce Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenıce Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenıce Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenıce Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenıce Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sıma Eczanesi

Sıma Eczanesi Izmir ili Pınarbaşı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nesrin Eczanesi

Nesrin Eczanesi Izmir ili Sarnıç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nesrin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bade Eczanesi

Bade Eczanesi Izmir ili Karabağlar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bade Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aktaş Eczanesi

Aktaş Eczanesi Izmir ili Urla ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aktaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.