Ata Eczanesi logo
Ata Eczanesi logo

Ata Eczanesi

  • Izmir - Gaziemir
  • 02322515187
  • GAZİ MH. ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU CD. NO:39/2A
  • 3
(0)
Ata Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ata Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ata Eczanesi Izmir ili Gaziemir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ata Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ata Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ata Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ata Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ata Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Ağustos 2021 Cumartesi Izmir Gaziemir Nöbetçi Ata Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ata Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ata Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ata Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ata Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ata Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ata Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ata Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ata Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kafkas Vereseli Eczanesi

Kafkas Vereseli Eczanesi Izmir ili Gümüşpala ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kafkas Vereseli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çamdibi Sağlık Eczanesi

Çamdibi Sağlık Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çamdibi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Efe Sezer Eczanesi

Efe Sezer Eczanesi Izmir ili Karabağlar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Efe Sezer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Egelı Eczanesi

Egelı Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Egelı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.