Geçıt Eczanesi

Geçıt Eczanesi

  • Izmir - Gaziemir
  • tarihinde nöbetçi
  • 02322510085 02322510085
  • 9 EYLÜL MH. ÖNDER CD. NO:48/A
(0)

1 Aralık 2021 Çarşamba Izmir Gaziemir Nöbetçi Eczaneleri

Izmir ili Gaziemir ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Izmir Gaziemir Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Izmir Gaziemir nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Izmir Gaziemir nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Gaziemir ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Gaziemir ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Izmir Gaziemir Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gaziemir Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gaziemir Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Gaziemir nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Gaziemir ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gaziemir nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gaziemir ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Izmir İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mithatpaşa Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Mithatpaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mithatpaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sarnıç Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Sarnıç Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sarnıç nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bayındır Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Bayındır Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bayındır nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eskiizmir Cennetçeşme Nöbetçi Eczaneleri

Izmir Eskiizmir Cennetçeşme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eskiizmir Cennetçeşme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.