Geçıt Eczanesi logo
Geçıt Eczanesi logo

Geçıt Eczanesi

0
  • Izmir - Gaziemir
  • 02322510085
  • 9 EYLÜL MH. ÖNDER CD. NO:48/A
  • SAAT 'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 66
(0)

Izmir Gaziemir Geçıt Eczanesi. Nöbetçi Geçıt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Geçıt Eczanesi Izmir ili Gaziemir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Geçıt Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Geçıt Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Geçıt Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Geçıt Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Geçıt Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

5 Ocak 2022 Çarşamba Izmir Gaziemir Nöbetçi Geçıt Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Geçıt Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Geçıt Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Geçıt Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Geçıt Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Geçıt Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Geçıt Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Geçıt Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Geçıt Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenı Efe Eczanesi

Izmir Yeşilyurt Yenı Efe Eczanesi. Nöbetçi Yenı Efe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Günaltay Eczanesi

Izmir Eskiizmir Cennetçeşme Günaltay Eczanesi. Nöbetçi Günaltay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Park Eczanesi

Izmir Karşıyaka Park Eczanesi. Nöbetçi Park Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Efe Sezer Eczanesi

Izmir Karabağlar Efe Sezer Eczanesi. Nöbetçi Efe Sezer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.