Mustafa Fidan Eczanesi logo
Mustafa Fidan Eczanesi logo

Mustafa Fidan Eczanesi

(0)
Mustafa Fidan Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mustafa Fidan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mustafa Fidan Eczanesi Izmir ili Gaziemir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mustafa Fidan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mustafa Fidan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mustafa Fidan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mustafa Fidan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mustafa Fidan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Gaziemir Nöbetçi Mustafa Fidan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mustafa Fidan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mustafa Fidan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mustafa Fidan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mustafa Fidan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mustafa Fidan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mustafa Fidan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mustafa Fidan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mustafa Fidan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Belgin Eczanesi

Belgin Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Belgin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ayfer Eczanesi

Ayfer Eczanesi Izmir ili Çamdibi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayfer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bozyaka Özlem Eczanesi

Bozyaka Özlem Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bozyaka Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karabenek Eczanesi

Karabenek Eczanesi Izmir ili Bayındır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karabenek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.