Sedef Eczanesi logo
Sedef Eczanesi logo

Sedef Eczanesi

0
  • Izmir - Gediz
  • 02322767000
  • YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ 637/4 SOKAK NO:(103-107)B
  • 01:00'DEN SONRA- ŞİRİNYER

  • 46
(0)

Sedef Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sedef Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sedef Eczanesi Izmir ili Gediz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sedef Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sedef Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sedef Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sedef Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sedef Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Aralık 2021 Cumartesi Izmir Gediz Nöbetçi Sedef Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sedef Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sedef Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sedef Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sedef Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sedef Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sedef Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sedef Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sedef Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenı Kayhan Eczanesi

Izmir Alsancak Basmane Yenı Kayhan Eczanesi. Nöbetçi Yenı Kayhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Saadet Eczanesi

Izmir Karaburun Saadet Eczanesi. Nöbetçi Saadet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ilıca Eczanesi

Izmir Inciraltı Ilıca Eczanesi. Nöbetçi Ilıca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akut Eczanesi

Izmir Karşıyaka Akut Eczanesi. Nöbetçi Akut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.