Yeni Lokman Hekim Eczanesi logo
Yeni Lokman Hekim Eczanesi logo

Yeni Lokman Hekim Eczanesi

  • Izmir - Gediz
  • 02322761733
  • GÖKSU MH.692/3 SK.NO:20/A
  • 01:00'DEN SONRA- ŞİRİNYER

  • 9
(0)
Yeni Lokman Hekim Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Lokman Hekim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Lokman Hekim Eczanesi Izmir ili Gediz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Lokman Hekim Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Lokman Hekim Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Lokman Hekim Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Lokman Hekim Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Lokman Hekim Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

11 Eylül 2021 Cumartesi Izmir Gediz Nöbetçi Yeni Lokman Hekim Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Lokman Hekim Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Lokman Hekim Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Lokman Hekim Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Lokman Hekim Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Lokman Hekim Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Lokman Hekim Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Lokman Hekim Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Lokman Hekim Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Akpınar Eczanesi

Akpınar Eczanesi Izmir ili Yeni Foça ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kayasan Eczanesi

Kayasan Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kayasan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nar Eczanesi

Nar Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bodur Eczanesi

Bodur Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bodur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.