Çarem Eczanesi logo

Çarem Eczanesi

  • Izmir - Gültepe
  • 02324570750
  • ZEYBEK MH. SELİMİYE CD. NO:34/C
  • 24:00'DEN SONRA- YENİŞEHİR SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Çarem Eczanesi Izmir ili Gültepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çarem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çarem Eczanesi Izmir ili Gültepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çarem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çarem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çarem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çarem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çarem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Temmuz 2021 Çarşamba Izmir Gültepe Nöbetçi Çarem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çarem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çarem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çarem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çarem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çarem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çarem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çarem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çarem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ada Eczanesi

Ada Eczanesi Izmir ili Çeşme Merkez Dalyan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Okyanus Eczanesi

Okyanus Eczanesi Izmir ili Çandarlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Okyanus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bulvar Eczanesi

Bulvar Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bulvar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eylül Eczanesi

Eylül Eczanesi Izmir ili Hatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.