Taskın Eczanesi logo
Taskın Eczanesi logo

Taskın Eczanesi

  • Izmir - Gümüldür-Özdere
  • 2327933858
  • ATATÜRK CD.157/B GÜMÜLDÜR
  • 21:00'DEN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 21:00'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 34
(0)
Taskın Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Taskın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Taskın Eczanesi Izmir ili Gümüldür Özdere İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Taskın Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Taskın Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Taskın Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Taskın Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Taskın Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Kasım 2021 Perşembe Izmir Gümüldür Özdere Nöbetçi Taskın Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Taskın Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Taskın Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Taskın Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Taskın Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Taskın Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Taskın Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Taskın Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Taskın Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Isın Eczanesi

Isın Eczanesi Izmir ili Mithatpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Isın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yenı Erdem Eczanesi

Yenı Erdem Eczanesi Izmir ili Narlıdere ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yenı Erdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çağrıbey Eczanesi

Çağrıbey Eczanesi Izmir ili Torbalı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağrıbey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çıgdem Eczanesi

Çıgdem Eczanesi Izmir ili Aliağa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çıgdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.