Zafer Eczanesi logo

Zafer Eczanesi

  • Izmir - Gümüşpala
  • 02323824549
  • SOĞUKKUYU MH. 1595 SK. NO:24/A
  • 24:00'DEN SONRA - KARŞIYAKA 4 SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Zafer Eczanesi Izmir ili Gümüşpala ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Zafer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zafer Eczanesi Izmir ili Gümüşpala İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zafer Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zafer Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zafer Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zafer Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zafer Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Temmuz 2021 Pazartesi Izmir Gümüşpala Nöbetçi Zafer Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zafer Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zafer Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zafer Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zafer Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zafer Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zafer Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zafer Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zafer Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sırınyer Eczanesi

Sırınyer Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sırınyer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Orhanlar Eczanesi

Orhanlar Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Orhanlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bulvar Eczanesi

Bulvar Eczanesi Izmir ili Çiğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bulvar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gaye Eczanesi

Gaye Eczanesi Izmir ili Inciraltı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gaye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.