Gülhayat Eczanesi logo

Gülhayat Eczanesi

  • Izmir - Güzelbahçe
  • 02322346479
  • KAHRAMANDERE MAH. ŞEHİT KEMAL CAD. NO:140 GÜZELBAHÇE
  • 24:00'DEN SONRA- NARLIDERE SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Gülhayat Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülhayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gülhayat Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gülhayat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gülhayat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gülhayat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gülhayat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gülhayat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

31 Temmuz 2021 Cumartesi Izmir Güzelbahçe Nöbetçi Gülhayat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gülhayat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gülhayat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gülhayat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gülhayat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gülhayat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gülhayat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gülhayat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gülhayat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sera Eczanesi

Sera Eczanesi Izmir ili Kınık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sera Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ulukaya Eczanesi

Ulukaya Eczanesi Izmir ili Menemen ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ulukaya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Utku Naz Eczanesi

Utku Naz Eczanesi Izmir ili Karabağlar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Utku Naz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bostanlı Saadet Eczanesi

Bostanlı Saadet Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bostanlı Saadet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.