Izmir Inciralti Aile Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Aile Eczanesi logo
Aile Eczanesi logo

Aile Eczanesi

0
(0)

Izmir Inciraltı Aile Eczanesi. Nöbetçi Aile Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aile Eczanesi Izmir ili Inciraltı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aile Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aile Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aile Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aile Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aile Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Izmir Inciraltı Nöbetçi Aile Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aile Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aile Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aile Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aile Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aile Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aile Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aile Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aile Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kafkas Eczanesi

Izmir Gümüşpala Kafkas Eczanesi. Nöbetçi Kafkas Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bayram Eczanesi

Izmir Narlıdere Bayram Eczanesi. Nöbetçi Bayram Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ezgı Denız Eczanesi

Izmir Gültepe Ezgı Denız Eczanesi. Nöbetçi Ezgı Denız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yasemın Eczanesi

Izmir Yeşilyurt Yasemın Eczanesi. Nöbetçi Yasemın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.