Ezgi Eczanesi logo
Ezgi Eczanesi logo

Ezgi Eczanesi

(0)
Ezgi Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ezgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ezgi Eczanesi Izmir ili Karşıyaka İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ezgi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ezgi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ezgi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ezgi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ezgi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ağustos 2021 Salı Izmir Karşıyaka Nöbetçi Ezgi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ezgi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ezgi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ezgi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ezgi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ezgi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ezgi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ezgi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ezgi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Alaçatı Vereseli Eczanesi

Alaçatı Vereseli Eczanesi Izmir ili Çeşme Alaçatı Ilıca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alaçatı Vereseli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Beste Eczanesi

Beste Eczanesi Izmir ili Üçyol ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beste Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Artı Eczanesi

Artı Eczanesi Izmir ili Ayrancılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Artı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gazıkent Eczanesi

Gazıkent Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gazıkent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.