Izmir Mordoğan Mordogan Ege Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 18 sa önce
Mordogan Ege Eczanesi logo
Mordogan Ege Eczanesi logo

Mordogan Ege Eczanesi

0
  • Izmir - Mordoğan
  • 02327375520
  • MORDOĞAN MH. FATİH CD. NO:10
  • 19:00 DAN SONRA- İCAP NÖBETİ TUTULMAKTADIR. SAAT 19:01'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 345
  • Yorum Yap
(0)

Izmir Mordoğan Mordogan Ege Eczanesi. Nöbetçi Mordogan Ege Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mordogan Ege Eczanesi Izmir ili Mordoğan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mordogan Ege Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mordogan Ege Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mordogan Ege Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mordogan Ege Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mordogan Ege Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Mayıs 2022 Cuma Izmir Mordoğan Nöbetçi Mordogan Ege Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mordogan Ege Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mordogan Ege Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mordogan Ege Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mordogan Ege Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mordogan Ege Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mordogan Ege Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mordogan Ege Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mordogan Ege Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dikili Yaman Eczanesi

Izmir Dikili Dikili Yaman Eczanesi. Nöbetçi Dikili Yaman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mavı Ege Eczanesi

Izmir Evka Mavı Ege Eczanesi. Nöbetçi Mavı Ege Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özapak Eczanesi

Izmir Urla Özapak Eczanesi. Nöbetçi Özapak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Esen Eczanesi

Izmir Selçuk Esen Eczanesi. Nöbetçi Esen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.