Bodur Eczanesi logo
Bodur Eczanesi logo

Bodur Eczanesi

  • Izmir - Gediz
  • 02322766090
  • FIRAT MAH. 289 SK. NO:37/2A
  • 01:00'DEN SONRA- ŞİRİNYER

  • 20
(0)
Bodur Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bodur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bodur Eczanesi Izmir ili Gediz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bodur Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bodur Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bodur Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bodur Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bodur Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Ekim 2021 Salı Izmir Gediz Nöbetçi Bodur Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bodur Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bodur Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bodur Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bodur Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bodur Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bodur Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bodur Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bodur Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Alican Eczanesi

Alican Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alican Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bornova Palanduz Eczanesi

Bornova Palanduz Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bornova Palanduz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karsıyaka Sevgı Eczanesi

Karsıyaka Sevgı Eczanesi Izmir ili Karşıyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karsıyaka Sevgı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sedef Eczanesi

Sedef Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sedef Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.