Efe Yıldız Eczanesi logo
Efe Yıldız Eczanesi logo

Efe Yıldız Eczanesi

  • Izmir - Gediz
  • 02322752629
  • YEŞİLBAĞLAR MAH. 647/1 SOK. NO:123/A
  • 01:00'DEN SONRA- ŞİRİNYER

  • 43
(0)
Efe Yıldız Eczanesi Izmir ili Gediz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Efe Yıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Efe Yıldız Eczanesi Izmir ili Gediz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Efe Yıldız Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Efe Yıldız Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Efe Yıldız Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Efe Yıldız Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Efe Yıldız Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Gediz Nöbetçi Efe Yıldız Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Efe Yıldız Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Efe Yıldız Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Efe Yıldız Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Efe Yıldız Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Efe Yıldız Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Efe Yıldız Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Efe Yıldız Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Efe Yıldız Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yücel Eczanesi

Yücel Eczanesi Izmir ili Bayraklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yücel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Alican Eczanesi

Alican Eczanesi Izmir ili Eşrefpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alican Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tekın Eczanesi

Tekın Eczanesi Izmir ili Bergama ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Geçıt Eczanesi

Geçıt Eczanesi Izmir ili Gaziemir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Geçıt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.