Fazılet Eczanesi logo
Fazılet Eczanesi logo

Fazılet Eczanesi

  • Izmir - Ödemiş
  • 2325453509
  • MESRUTIYET MH.HAYAT SK.4/A
  • SAAT 'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 5
(0)
Fazılet Eczanesi Izmir ili Ödemiş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fazılet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Fazılet Eczanesi Izmir ili Ödemiş İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Fazılet Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Fazılet Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Fazılet Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fazılet Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Fazılet Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Ağustos 2021 Cuma Izmir Ödemiş Nöbetçi Fazılet Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Fazılet Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Fazılet Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Fazılet Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Fazılet Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Fazılet Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Fazılet Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Fazılet Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Fazılet Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Melıssa Eczanesi

Melıssa Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Melıssa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Taskent Eczanesi

Taskent Eczanesi Izmir ili Bornova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Taskent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aliağa Eczanesi

Aliağa Eczanesi Izmir ili Aliağa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aliağa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sardunya Eczanesi

Sardunya Eczanesi Izmir ili Atatürk Osmangazi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sardunya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.