Ahmetoğlu Eczanesi logo
Ahmetoğlu Eczanesi logo

Ahmetoğlu Eczanesi

  • Izmir - Urla
  • 02327626465
  • YELALTI MH. 75. YIL CUMHURİYET CD. NO:18
  • 36
(0)
Ahmetoğlu Eczanesi Izmir ili Urla ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ahmetoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ahmetoğlu Eczanesi Izmir ili Urla İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ahmetoğlu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ahmetoğlu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ahmetoğlu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ahmetoğlu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ahmetoğlu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Izmir Urla Nöbetçi Ahmetoğlu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ahmetoğlu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ahmetoğlu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ahmetoğlu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ahmetoğlu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ahmetoğlu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ahmetoğlu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ahmetoğlu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ahmetoğlu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güzelbahçe Eczanesi

Güzelbahçe Eczanesi Izmir ili Güzelbahçe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güzelbahçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aktaş Eczanesi

Aktaş Eczanesi Izmir ili Urla ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aktaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çeşme Eczanesi

Çeşme Eczanesi Izmir ili Çeşme ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çeşme Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ilkcan Eczanesi

Ilkcan Eczanesi Izmir ili Seferihisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ilkcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.