Nihal Eczanesi logo

Nihal Eczanesi

  • Izmir - Yeşilyurt
  • 02322564247
  • ANT CD. NO:13/B YEŞİLYURT
  • 24:00'DEN SONRA- BASIN SİTESİ SAAT 23:59'A KADAR NÖBETÇİDİR

  • 1
(0)
Nihal Eczanesi Izmir ili Yeşilyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nihal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nihal Eczanesi Izmir ili Yeşilyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nihal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nihal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nihal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nihal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nihal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Temmuz 2021 Perşembe Izmir Yeşilyurt Nöbetçi Nihal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nihal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nihal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nihal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nihal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nihal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nihal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nihal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nihal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Izmir İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Izmir ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sırınyer Eczanesi

Sırınyer Eczanesi Izmir ili Şirinyer ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sırınyer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yazal Eczanesi

Yazal Eczanesi Izmir ili Yeni Şakran ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yazal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Süer Eczanesi

Süer Eczanesi Izmir ili Bozyaka ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Süer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Orhanlar Eczanesi

Orhanlar Eczanesi Izmir ili Kiraz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Orhanlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.